Seznamte se s kontaktními čočkami SOLEKO

29. října 2009

Vybrat si můžete ze dvou druhů krycích kontaktních čoček a jednoho druhu crazy čoček.

SL1 COLOR

SL1 COLOR

Kontaktní čočky SL 1 COLOR jsou měkké barevné kontaktní čočky pro plánovanou měsíční výměnu od společnosti Soleko. Jsou vyráběny pomocí unikátního a patentovaného systému syntézy forem. Barvy se dostávají do čočky již během polymerizačního procesu , výsledkem čehož je stabilní a odolná vazba mezi barevným a průhledným materiálem HEMA. Používané barvy jsou schváleny pro lékařské použití. Barevná kresba na kontaktní čočce zajišťuje přirozený vzhled duhovky bez omezení zraku. Výsledný efekt je vždy přirozený a jedinečný, protože kontaktní čočky SL 1 COLOR nemění barvu vašeho oka do základních barevných variant, ale mísí se s vaší barvou oka do unikátního tónu, který se liší u každého člověka.

Queen Color

Queen Color

Kontaktní čočky QUEEN COLOR jsou krycí, měkké kontaktní čočky pro plánovanou tříměsíční výměnu od společnosti Soleko. Jsou vyráběny patentem „syntézy systému forem“, barva je dodávána po celou dobu polymerizačního procesu a to z důvodu, aby se zabezpečilo kvalitní spojení mezi bezbarvou a barevnou Hemou. Barvivo je schváleno na používání v lékařských přístrojích. Barevná část čočky pokrývá duhovku bez toho, aby ovlivnila vidění. Výsledkem je přirozený vzhled, který je individuální pro každého nositele kontaktních čoček.

Queen Fun

Queen Fun

Kontaktní čočky QUEEN FUN jsou bílé, krycí, měkké kontaktní čočky pro plánovanou tříměsíční výměnu od společnosti Soleko. Jsou vyráběny patentem „syntézy systému forem“, barva je dodávána po celou dobu polymerizačního procesu a to z důvodu, aby se zabezpečilo kvalitní spojení mezi bezbarvou a barevnou Hemou. Barvivo je schváleno na používání v lékařských přístrojích. Barevná část čočky pokrývá duhovku bez toho, aby ovlivnila vidění.

Zábavná kresba ozdobí vaši duhovku bílými ornamenty ve tvaru srdíček nebo exploze, beze změny původní barvy vašich očí.

Zpět na přehled aktualit

Kontaktní čočky Partneři