Novinky v sortimentu

18. září 2009

Jako jediní vám na českém trhu nabízíme barevné krycí kontaktní čočky Expressions Accents. Vyzkoušejte je!

Expressions Accents

Expressions Accents

Barevné kontaktní čočky Expressions Accents s měsíční plánovanou výměnou dodává výrobce Cooper Vision ve čtyřech oblíbených barvách – v zelené, fialové a ve dvou odstínech modré. Čočky Expressions Accents obsahují 55 % vody, jejich nošení je pohodlné, kvalita vidění zůstává stejná. Čočky mohou být bez dioptrií, nebo s dioptriemi v rozmezí –6.00 až +4.00.

V sekci Kosmetika jsem pro vás také připravili několik novinek. Produkty vhodné pro péči o oči nositelů kontaktních čoček.

Extra jemný odličovač očních partií NIVEA Visage

Extra jemný odličovač očních partií NIVEA Visage

Extra jemný odličovač očních partií NIVEA Visage šetrně a důkladně odstraní make-up z citlivých očních partií. Pleť v citlivém očním okolí tak bude dokonale čistá a hydratovaná. Díky jemnému nemastnému složení s obsahem provitamínu B5 okamžitě umožňuje nové nalíčení. Výrobek byl vyvinut v laboratořích NIVEA a jeho složení je výsledkem nejnovějších vědeckých poznatků. Odličovač byl oftalmologicky testován a schválen. Je vhodný pro uživatelky kontaktních čoček.

Eyeye - okurkové polštářky

Eyeye – okurkové polštářky

Eyeye – okurkové polštářky jsou navlhčené polštářky se skutečným okurkovým extraktem a jinými zklidňujícími přísadami jako jsou například vitamíny (B5 a E), rostlinné výtažky (extrakt z listů mechové růže, čajovníku a heřmánku) a anti-oxidanty. Polštářky jsou určeny pro přikládání na oční víčka, mají chladivé a revitalizační účinky pro vaše unavené oči. Již po prvním použití pocítíte osvěžení vašich očí. Jedná se o holandský výrobek.

Zpět na přehled aktualit

Kontaktní čočky Partneři