Získejte zdarma největší kapky, které máme! Pouze do 20. 6.!

FreshLook Colors / Blue

FreshLook Colors / Blue Modré čočky jsou vhodné pro světlé oči, zvýrazní modré oči, změní zelené oči. Změní také hnědé oči ( ale záleží na odstínu vaší duhovky). Působí křehce. Tip k líčení: použij světlé odstíny zelené, modré nebo tmavě šedou . Při jaké příležitosti: běžné nošení, do společnosti.

Kontaktní čočky FreshLook Colors

FreshLook Colors (2 čočky) – nedioptrické. FreshLook Colors (2 čočky) jsou barevné měsíční kontaktní čočky s výrazným efektem proměny barvy Vaší oční duhovky. Jsou vhodné pro úplnou změnu barvy Vašich očí. Kontaktní čočky FreshLook Colors si můžete vybrat v barvách Blue (modrá), Green (zelená), Hazel (oříšková), Violet (fialová), Sapphire Blue (safírově modrá) a Misty Gray (šedá).

Na barevných čočkách se může vyskytovat indikátor rubu a lícu v podobě čísel nebo písmen, který slouží k usnadnění správného nasazení čočky.

UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a „slunečních brýlí“.

Komentáře

2 čočky dioptrické

Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.50
Dioptrie:
Barva: Blue
Pro zobrazení dostupnosti vyberte variantu výrobku.
449

2 čočky nedioptrické

Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.50
Barva: Blue
Pro zobrazení dostupnosti vyberte variantu výrobku.
449

Kontaktní čočky Partneři