15. prosince zavíráme Čočkovník. Nakupovat můžete dále na VašeČočky.cz.

Zavíráme za 59 dní 15 41 38
Čočkovník končí

Clariti 1 day Toric (30 čoček)

Clariti 1 day Toric (30 čoček)

Clariti 1 day Toric jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti CooperVision určené ke korekci astigmatismu. Svým nositelům kromě výhod silikon-hydrogelového materiálu nabízí i využití unikátní technologie WetLoc, která udržuje čočky přirozeně vlhké a pohodlné. Poskytují tak skvělé vidění a vysoký komfort nošení.

Kontaktní čočky Clariti 1 day Toric obsahují velké množství vody, která je podstatou pohodlného používání čoček. Unikátní vlastnosti čoček Clariti 1 day Toric jsou výsledkem technologie WetLoc. Čočky přirozeně přitahují a váží molekuly vody ke svému povrchu a zůstavají dostatečně vlhké po celý den. Hydratační složka je rovnoměrně rozmístěna v celém objemu čočky a napodobuje přirozený stav hydratace zdravého lidského oka.

Silikon-hydrogelové čočky jsou zdravější alternativou k jednodenním hydrogelovým čočkám. Propouštějí k rohovce větší množství kyslíku a díky jejich vysoké prodyšnosti jsou oči bělejší a jasnější.

Věděli jste, že kontaktní čočky Clariti 1 day Toric poskytují třikrát větší propustnost pro kyslík oproti hydrogelovým jednodenním čočkám, což umožňuje 100% okysličování rohovky pod čočkou? Jsou rovněž opatřeny UV filtrem.

UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a „slunečních brýlí“.

Kategorie : Kontaktní čočky, Jednodenní, Torické, Silikon-hydrogelové, Cooper Vision

Popis

ParametrPopis
BifokálníNe
Indikátor rub-lícNe
KontinuálníNe
MateriálSomofilcon A
Obsah vody56 %
Propustnost pro kyslík57 Dk/t
Silikon-hydrogelovéAno
TorickáAno
UV filtrAno
Zabarvení pro manipulaciNe
Cylindr-0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Osy10°, 20°, 60° - 120°, 160°, 170°, 180°
Průměr14.3
Rozsah dioptriíod -9.00 do +4.00
Zakřivení8.6
Modul pružnosti0.5 MPa
Středová tloušťka0.105 mm

Na VašeČočky.cz je produkt Clariti 1 day Toric (30 čoček) za 728 Kč.

Koupit radši na

Zakřivení: 8.60
Průměr: 14.30
Dioptrie:
Cylindr:
Osa:
Pro zobrazení dostupnosti vyberte variantu výrobku.
764

Kontaktní čočky Partneři