Zdarma: Roztok Solunate, top novinka podzimu 2018! Jen do 16. 1.!

AVIZOR Unica Sensitive 2 x 350 ml s pouzdry

AVIZOR Unica Sensitive 2 x 350 ml s pouzdry

Unica Sensitive je víceúčelový roztok od společnosti Avizor určený k péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Složení roztoku je velmi jemné a bylo vyvinuto s ohledem na nositele čoček s citlivýma očima.

Univerzální roztok Unica Sensitive obsahuje kyselinu hyaluronovou, u které je prokázán pozitivní vliv na zvyšování pohodlí při nošení kontaktních čoček. Výrobce slibuje komfort při nošení i uživatelům, které trápí pocity a příznaky syndromu suchého oka.

Kromě pohodlí při nošení nabízí roztok Unica Sensitive účinné odstraňování nečistot nahromaděných během nošení. Dokonale čistí, odstraňuje proteiny, dezinfikuje, ochraňuje, vyživuje, zvlhčuje, oplachuje čočky a je vhodný pro jejich uskladňování. Eliminuje příznaky suchých očí a působí proti zarudnutí očí způsobené mechanickým poškozením.

U roztoku Avizor Unica Sensitive je doporučeno čistit kontaktní čočky i manuálně a pro perfektní péči je nutné ponechat čočky v roztoku minimálně 4 hodiny, nejlépe však přes noc, čímž dojde k jejich dokonalé dezinfekci.

Kategorie : Roztoky, Příslušenství

Popis

ParametrPopis
Fyziologický roztokNe
Pro měkké kontaktní čočkyAno
Pro tvrdé kontaktní čočkyNe

Pro zobrazení dostupnosti vyberte variantu výrobku.
379

Kontaktní čočky Partneři