15. prosince zavíráme Čočkovník. Nakupovat můžete dále na VašeČočky.cz.

Zavíráme za 59 dní 15 41 38
Čočkovník končí

Air Optix Night & Day Aqua

Air Optix Night & Day Aqua

Air Optix Night & Day Aqua jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Alcon určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Díky zvlhčujícímu systému jsou čočky Air Optix Night & Day Aqua pohodlné bezprostředně po aplikaci i na konci periody nošení. Dalšími výhodami jsou jemné zabarvení čočky a indikátor rub/líc pro snazší manipulaci s čočkou. Čočky Air Optix Night & Day Aqua patří k nejkvalitnějším kontaktním čočkám na trhu.

Výjimečnost kontaktních čoček Air Optix Night & Day Aqua spočívá také ve vysoké propustnosti pro kyslík, jež umožňuje jeho dostatečný přísun rohovce i když je oko zakryté víčkem (během spánku). Vysoká propustnost kyslíku, která je až šestinásobně vyšší ve srovnání s hydrogelovými čočkami, dovoluje i režim kontinuálního užívání, kdy je čočka ponechána v oku nepřetržitě po dobu 30 dní a 29 nocí. Prodloužený způsob nošení čoček Air Optix Night & Day Aqua by však měl doporučit kontaktolog.

Kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou obohaceny o zvlhčující Aqua Moisture systém, který čočce komplexně zvyšuje smáčivost a dává jí tím další skvělé vlastnosti: čočka není dehydrována, proto je celý den maximálně vláčná a pohodlná, na povrchu čočky se tvoří hedvábná vrstva umožňující hladký pohyb víčka s minimálním třením a ultra jemný povrch dokonale odolává usazeninám.

Kontaktní čočky Air Optix Aqua nabízíme i v dalších variantách. Barevné čočky Air Optix Colors nebo inovativní čočky Air Optix Plus Hydraglyde se zvlhčujícím komplexem HydraGlyde Moisture Matrix a technologií SmartShield proti usazování nečistot.

Kategorie : Kontaktní čočky, Měsíční, Kontinuální, Silikon-hydrogelové

Popis

ParametrPopis
BifokálníNe
Indikátor rub-lícAno
KontinuálníAno
MateriálLotrafilcon A
Obsah vody24 %
Propustnost pro kyslík175 Dk/t
Silikon-hydrogelovéAno
TorickáNe
UV filtrNe
Zabarvení pro manipulaciAno
Průměr13.8
Rozsah dioptriíod -10.00 do +6.00
Zakřivení8.4, 8.6
Modul pružnosti1.2 MPa
Středová tloušťka0.08 mm

Na VašeČočky.cz je produkt Air Optix Night & Day Aqua (6 čoček) za 1 009 Kč.

Koupit radši na

6 čoček

Průměr: 13.80
Dioptrie:
Zakřivení:
Pro zobrazení dostupnosti vyberte variantu výrobku.
1 059

Na VašeČočky.cz je produkt Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky) za 594 Kč.

Koupit radši na

3 čočky

Průměr: 13.80
Dioptrie:
Zakřivení:
Pro zobrazení dostupnosti vyberte variantu výrobku.
624

Kontaktní čočky Partneři